מרכז גמילה מאלכוהול, מכון גמילה פרטי במרכז הארץ

גמילה מאלכוהול

מרכז גמילה מאלכוהול

מיהו אלכוהוליסט? איך לעזור למכור לאלכוהול? איך להפסיק לשתות אלכוהול?

עם כל השאלות הללו ועוד הרבה אחרות אנו נתקלים בעבודתנו היומיומית. ובכן ננסה להבין כמה דברים חשובים, צעדים ראשונים שאלינו לעשות על מנת להגיע לפתרון הרצוי.

גמילה מאלכוהול מכון גמילה ניקה-ישראל יכול לעבור כל אדם הסובל מהתמכרות ומלאו לו 18 שנים. מרכז גמילה שלנו מעניק טיפול בתנאי אשפוז מלא על בסיס פנסיון מלא. החדרים מאובזרים במיטות, שידה, ארון אישי לכל מטופל. החדרים מאובזרים ברמות שונות, בין 1-3 אנשים בכל חדר ניתן. לעבור גמילה מאלכוהול במרכז גמילה שלנו בכל עת ללא הכנה מוקדמת, על מנת להגיע לטיפול אתם צריכים להתקשר אלינו לטלפון 03-3760499 ולקבוע תור ולהגיע לשיחת יעוץ או לאשפוז.

אנחנו מעניקים טיפול ללקוחות שלנו בדיסקרטיות מלאה, לכן הנכם יכולים להיות רגועים ששום מידע אודות בעיית התמכרות שלכם או קרוביכם לא יגיע לצד שלישי.

שיקום מאלכוהול

זהו תהליך לא פשוט אך בהחלט אפשרי, גמילה מאלכוהול זוהי מומחיות של אנשי הצוות שלנו ובראשם דוקטור פטריק טטיאנה, פסיכיאטרית-נרקולוג

מעל 30 שנות ניסיון בתחום הגמילה ושיקום. צוות המכון שלנו יסייע לכם בכל הנדרש על מנת להגיע לתוצאות חיוביות של הפסקה צריכת אלכוהול.

לא כל אדם הצורך אלכוהול בכמות מעל הממוצע הוא אלכוהוליסט

אך קיימת אפשרות של נטייה אמיתית לצריכה של משקאות אלכוהוליים. עזרה לאלכוהוליסט זה עניין לא פשוט וחייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים, תוך כדי הקפדה ממשית למצבו הפיזי והנפשי של מטופל.

גמילה של מכור לאלכוהול יכול להמשך תקופה ממושכת, לכן אנו נערכים בהתאם לכך שגם המשפחה של המטופל בשלב מסוים בתהליך הטיפולי יהיו משולבים כגורם מאוד משמעותי בתהליך כולו. ובכן, אם ישנו צורך מתמיד בשתיית אלכוהול אז יש גם התמכרות. נטייה לשתות יותר ויותר תגרור תוצאה של התמכרות קשה לאלכוהול. אצל בני נוער התהליך של התמכרות קורה הרבה יותר מהר מאשר אצל בוגרים.

אם אתם חוששים שבעיית התמכרות יכולה להיות חלק מכם או קרוביכם, אם גיליתם סממנים לבעיית אלכוהול, אל תחכו שזה יעבור מעצמו, פנו אלינו, בואו נדבר על זה ויחד נוכל להגיע לפתרון.

צור קשר או בטלפון 03-3760499

אנו נעשה הכל על מנת לעזור לכם ולקרוביכם להגיע לפתרון
מומחים שלנו יעניקו לכם עזרה מקצועית, התקשרו אלינו ליעוץ חינם 03-3760499
למה לבחור בנו כגורם מקצועי?
מרגע פנייתכם אלינו, אנשי המקצוע שלנו ילוו אתכם בכל הנוגע לבעייתכם. בחרנו לעשות זאת מתוך אידיאולוגיה של הענקת עזרה ללא שום תנאי.
100% יעילות
100% יעילות

הגישה הטיפולית, הניסיון שלנו ותנאי אשפוז מביאים ליעילות גבוהה ביותר

100% דיסקרטיות
100% דיסקרטיות

טיפול גמילה במרכז גמלה שלנו נעשה בדיסקרטיות מוחלטת ללא שום חשיפה

טיפול תרופתי
טיפול תרופתי

כל התרופות הניתנות במרכז שלנו נמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות ובטוחות לשימוש