גמילה מסמים קלים, קנאביס, חשיש, מריחואנה, גראס, מכור לגארס

גמילה מסמים קלים

מרכז גמילה ניקה-ישראל

קולט לטיפול אנשים הזקוקים לעזרה נפשית ופיזית עקב שימוש בסמים מכל הסוגים. אנשי מקצוע שלנו מעניקים עזרה וטיפול מקצועי, הצלחת עבודתנו מתאפשרת בעזרת ניסיון אשר צברו תוך כדי שנים רבות של עשייה למען אוכלוסייה שלמה הזקוקה לטיפול מסמים.

מרכז גמילה

«ניקה-ישראל» מתמקד בטיפול אינטנסיבי ורב מישורי. גמילה מסמים קלים זהו טיפול המבוקש ביותר, פניות רבות נעשות אלינו מהורים מודאגים ומתבגרים אשר מצאו את עצמם במעגל סמים. קשה מאוד להגיע למצב בו הורים מבקשים עזרה עבור ילדים, תמיד ישנה הכשה מאוד חזקה של המציאות, קשה מאוד להורה או לבן משפחה להבין ולקבל את עובדה שקרוביהם משתמש בסמים והפיתח התמכרות.

גמילה מסמים קלים

במרכז הארץ תוכלו לקבל במרכז גמילה שלנו אשר ממוקם בפתח תקווה, בעזרת גישה אישית ייחודית, תמיכה מקצועית והכוונה המטופלים שלנו מצליחים להיגמל מסמים קלים.

גמילה מסמים קלים ( גמילה מחשיש, מריחואנה, קנאביס «גראס»)

זהו תהליך לא פשוט, תהליך שיכול לקחת חודשים של טיפול ושיקום, עבודה יום-יומית של השקעה, השקעה של המטופל, השקעה של אנשי מקצוע, השקעה של המשפחה. אחרי שנים של עשייה אנו יודעים כי רק גישה כוללנית תועיל להצלחת הטיפול. אנחנו יודעים איך לעזור לכם, טיפול וגמילה מסמים קלים זה המקצוע שלנו והיעוד בחיים.

מומחים לגמילה

של מרכז גמילה «ניקה-ישראל» מזמין אתכם להתקשר אלינו לקבלת יעוץ מקצועי, במהלך השיחה תוכלו לקבל פרטים ראשוניים אודות הטיפול, כמו-כן על מנת לדון בפתרון אמיתי לבעיה אנו נשמח לראותכם אצלינו בפגישה אישית.

בברכה

הנהלת המרכז

אנו נעשה הכל על מנת לעזור לכם ולקרוביכם להגיע לפתרון
מומחים שלנו יעניקו לכם עזרה מקצועית, התקשרו אלינו ליעוץ חינם 03-3760499
למה לבחור בנו כגורם מקצועי?
מרגע פנייתכם אלינו, אנשי המקצוע שלנו ילוו אתכם בכל הנוגע לבעייתכם. בחרנו לעשות זאת מתוך אידיאולוגיה של הענקת עזרה ללא שום תנאי.
100% יעילות
100% יעילות

הגישה הטיפולית, הניסיון שלנו ותנאי אשפוז מביאים ליעילות גבוהה ביותר

100% דיסקרטיות
100% דיסקרטיות

טיפול גמילה במרכז גמלה שלנו נעשה בדיסקרטיות מוחלטת ללא שום חשיפה

טיפול תרופתי
טיפול תרופתי

כל התרופות הניתנות במרכז שלנו נמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות ובטוחות לשימוש