הורים בתהליך גמילה מסמים. תהליך החלמה משותף 03-3760499

הורים בתהליך גמילה מסמים

הורים בתהליך גמילה מסמים. תהליך החלמה משותף 03-3760499

הרבה פעמים במשך עבודתי במהלך השנים אני מיעץ לאנשים שונים בנושא גמילה מסמים, אלכוהול וכד’. זוהי עבודה מאוד קשה ומצריכה מאמץ גדול, מאמץ נפשי שלפעמים נותן את אותותיו גם על הפיזי. הכוח להתמודדות שלי אישית נובע מתוך אהבה למקצוע , מתוך ניסיון וידע, רק כך אני מצליח להמשיך שנים רבות במקצוע שדורש עבודה סיזיפית.

אם יבקשו ממני לשים אצבע מדויקת על הקושי שמאפיין את העבודה, אז אגיד שעבודה עם הורים של מכורים היא כנראה הקשה ביותר, ואנסה להסביר זאת.

מה שמאפיין את ההורה כלפי הילד שלו זה כמובן האהבה, הדאגה, הבטחון שהוא מעניק ועוד המון תחושות, אך כאשר אנחנו מדברים על ילד ולא חשוב מה גילו , משתמש בסמים התמונה ניהיית שונה לחלוטין. הילד ניהיה נטל על המשפחה, ישנם המון כעסים, טינות, בושה ועוד המון דברים שצצים במהליך שימוש פעיל בסמים. כאשר הילד מגיעה לטיפול לרוב ההורה אינו יודע איך להתנהג בהתאם לשינויים שעובר המטופל. הורים לפעמים ניהיים מכשול לתהליך טיפולי.

הטיפול במרכז גמילה שלנו, תמיד כולל שיחות עם הורים ובעת הצורך טיפול משפחתי. במהלך קבוצות אלה ההורים מקבלים מידע רחב על כל נושא השיקום, הגמילה, תהליכים נפשיים שעובר המטופל ותמיכה. נושא הורים וילדים זהו נושא מאוד עדין ולא פשוט, לכן אני תמיד ממליץ להתיעץ עם אנשי מקצוע, התמכרות זו מחלה לכל דבר לכן הפתרון חייב להיות נתון בידי אנשי מקצוע ותחת פיקוח הדוק.

אנו נעשה הכל על מנת לעזור לכם ולקרוביכם להגיע לפתרון
מומחים שלנו יעניקו לכם עזרה מקצועית, התקשרו אלינו ליעוץ חינם 03-3760499
למה לבחור בנו כגורם מקצועי?
מרגע פנייתכם אלינו, אנשי המקצוע שלנו ילוו אתכם בכל הנוגע לבעייתכם. בחרנו לעשות זאת מתוך אידיאולוגיה של הענקת עזרה ללא שום תנאי.
100% יעילות
100% יעילות

הגישה הטיפולית, הניסיון שלנו ותנאי אשפוז מביאים ליעילות גבוהה ביותר

100% דיסקרטיות
100% דיסקרטיות

טיפול גמילה במרכז גמלה שלנו נעשה בדיסקרטיות מוחלטת ללא שום חשיפה

טיפול תרופתי
טיפול תרופתי

כל התרופות הניתנות במרכז שלנו נמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות ובטוחות לשימוש