שיקום מכור מסמים, שיקום מכור לאלכוהול במרכז גמילה ניקה-ישראל

שיקום מכורים

שיקום מכורים

שיקום מכורים במרכז גמילה ניקה-ישראל

גמילה מסמים

זהו מרכז העשייה והיעוד שלנו. שיקום מכורים לסמים ואלכוהול מתקיים בתנאים של אשפוז מלא כמו כל השירותים שלנו. שיקום מכורים זהו תהליך טיפולי המתייחס לצדו הנפשי של פתרון. שיקום זהו תהליך בו כל הדגש נעשה על מצבו הנפשי, הרוחני והקוגניטיבי של המטופל. שלב השיקום מתחיל רק כאשר המטופל נמצא נקי מכל סם או אלכוהול ואובחן על ידי רופא של המרכז כי המטופל מוכן להתחיל בשיקומו.

השיקום נעשה על-פי כמה שיטות, חלק מהגישות נכתבו על ידי המומחים שלנו. העבודה עם מטופל נעשית על ידי צוות מומחים להתמכרויות של מרכז גמילה שלנו ותוך כדי השגחה של רופא פסיכיאטר-נרקולוג. אם המטופל עבר גמילה פיזית במקום אחר ועדיין מבקש לעבור תהליך שיקום אצלינו, אנו נשמח לקבלו למסגרת שלנו.

הגישה הטיפולית שלנו היא ייחודית לכל מטופל באשר הוא, תוכנית שיקום נקבעת על פי רקע נפשי של המכור, סוגי סמים שהוא צורך, גילו, שנות שימוש, מצב בריאותו הכללי ועוד כמה פרמטרים אשר נלקחים בעת אבחון.

כל מכור זקוק לשיקום, זאת עובדה שלא ניתן להתווכח איתה. ככל שהעזרה תגיע בצורה יוק מקצועית, מעמיקה וללא דחייה כך התוצאות ואיכות חיים של מכור נקי תיהיה יותר טובה.

שיקום מכור מסמים , שיקום מכור לאלכוהול

אלה תחומים להם אנשי מקצוע שלנו הקדישו את חייהם, אנו. עושים זאת מתוך אהבה ושליחות. אנו מאמינים כי עתיד החברה שלנו בה יגדלו הילדים שלנו צריך להיות טוב יותר.

אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים על מנת להעניק למטופלים שלנו את כל התנאים על מנת לעבור תהליך שיקום יעיל ומקצועי. השיקום במרכז גמילה ניקה-ישראל בפתח-תקווה מוענק לנשים וגברים מכורים.

שיקום מכורים, מרכז גמילה ניקה ישראל

שיקום מכורים:

  • שיקום מכורים לסמים (נרקומנים)
  • שיקום מכורים לאלכוהול (אלכוהוליסטים)
  • שיקום מכורים לסמים קלים (חשישניקים)
  • שיקום מכורים לכדורים ותרופות מרשם
  • שיקום מכורים לסמי פיצוציות
  • שיקום מכורים להימורים
  • שיקום מכורים למין
  • שיקום מכורים לאוכל
אנו נעשה הכל על מנת לעזור לכם ולקרוביכם להגיע לפתרון
מומחים שלנו יעניקו לכם עזרה מקצועית, התקשרו אלינו ליעוץ חינם 03-3760499
למה לבחור בנו כגורם מקצועי?
מרגע פנייתכם אלינו, אנשי המקצוע שלנו ילוו אתכם בכל הנוגע לבעייתכם. בחרנו לעשות זאת מתוך אידיאולוגיה של הענקת עזרה ללא שום תנאי.
100% יעילות
100% יעילות

הגישה הטיפולית, הניסיון שלנו ותנאי אשפוז מביאים ליעילות גבוהה ביותר

100% דיסקרטיות
100% דיסקרטיות

טיפול גמילה במרכז גמלה שלנו נעשה בדיסקרטיות מוחלטת ללא שום חשיפה

טיפול תרופתי
טיפול תרופתי

כל התרופות הניתנות במרכז שלנו נמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות ובטוחות לשימוש